Za poslední týden se počet našich pacientů s covidem-19 zdvojnásobil, až do odvolání proto zavádíme zákaz návštěv hospitalizovaných pacientů. Takové oznámení umístily v úterý Nemocnice Pardubického kraje na své sociální sítě i na vchody do svých budov. Téměř okamžitě se strhla lavina kritiky, popírači covidu je sprostě uráží a tvrdí jim, že na zákaz návštěv nemají právo, podle nich ho musí nařídit krajské hygienické stanice. Ty to ale vyvrací, postup nemocnic je podle nich správný.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








