Agrární komora, která zastupuje zhruba 100 tisíc podnikatelů v zemědělství, rozjela kampaň propagující konzumaci masa s názvem Žeru maso. Agitace s podtitulem „Jsem masožravec a nestydím se za to“ spočívá ve vytvoření webové stránky, publikování článků, inzerátů či pořádání tiskových konferencí. Stála přes čtyři miliony korun, z nichž naprostou většinu – 3,7 milionu – uhradilo ministerstvo zemědělství.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











