Agrární komora s finančním přispěním ministerstva zemědělství vypustila do světa kampaň „Žeru maso“, která si klade za cíl vyvracet mýty o mase, kde současně (byť to nemá být cílem) zhusta kritizuje imitaci masa. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat: ti, co maso „nežerou“, okamžitě označili kampaň za úchylnou, za propagaci nejhorší ekologické stopy, která není ničím jiným než lobbingem masného průmyslu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









