Pravděpodobnost, že se v podkrkonošské Úpici budou i příští rok vyrábět kola a elektrokola značky Levit, není příliš velká. Zadlužená společnost BP Lumen, která zde pod touto značkou bicykly zatím vyrábí, je už tři týdny v insolvenci. A ačkoliv vedení podniku navrhovalo vyřešit úpadek reorganizací, ukazuje se, že šlo spíše o přání než reálnou variantu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









