Krátce po volbách v roce 2021 chtěl ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) osekat takzvané neinvestiční dotace o desítky miliard korun. Na ostatní resorty se s tím, aby hledaly možné úspory v těchto příspěvcích státu, ale obrátil až nyní, po více než roce. A už teď je navíc jasné, že oproti původním plánům se podaří ušetřit nejvýše jednotky miliard korun. A i tyto úspory narazí na odpor některých členů vlády.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









