Cena plynu je nejníže za poslední rok, zásobníky jsou plné stále víc než z poloviny – a to i bez dodávek od Putina – a za okny září čím dál silnější sluníčko. K tomu Německo seká nové LNG terminály div ne jako Baťa cvičky. Není divu, že ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela (za STAN) cítil spolu se svým stranickým šéfem Vítem Rakušanem potřebu pochlubit se, jak Česko zvládlo plynovou krizi.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









