Mohl by to být další díl seriálu „Tehdy a teď“. Před deseti lety stačilo mít zaplacenou jedinou internetovou službu pro sledování videí – na Netflixu bylo všechno, co jste si mohli přát. Vlastní oceňovaná produkce, tisíce seriálů všech televizních společností, filmy různých filmových studií na jednom místě, žádné reklamy a za rohem už bylo i video ve formátu 4K s HDR efekty. 

Nyní se na trhu přetahují Netflix, Disney+, HBO Max, Sky Showtime, Amazon Prime Video, Voyo, Prima+, Hulu, Peacock… A protože už je trh v podstatě rozdělený, utahují služby kohoutky a snaží se ze stávajících zákazníků dostat co nejvíce peněz, a to i prostřednictvím reklamy a nových omezení – jako v případě Netflixu, blokujícího sdílení uživatelských účtů. Nyní velké změny oznámilo HBO, respektive konglomerát Warner Bros. Discovery. Služba HBO Max tímto „končí“.

Zbývá vám ještě 80 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Nově všechny články v audioverzi
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Baví vás moderní technologie? To byste si neměli nechat ujít newsletter Týden s technologiemi, díky kterému dostanete do téměř pravidelného pátečního e-mailu to nejzajímavější dění a produktové novinky za celý týden.