Do příštích sněmovních voleb zbývají ještě více než dva roky. Dlouholetý europoslanec ODS Jan Zahradil však na pondělní tiskové konferenci a při následných rozhovorech s novináři naznačil směrem k těmto volbám zajímavou ambici. Po roce spekulací potvrdil, že příští rok skončí v Evropském parlamentu, ale pak ho prý láká vrátit se do Prahy a být ještě hodně vidět v domácí politice. „Máte tady volby do Poslanecké sněmovny v roce 2025. To je jedna z cest, kterou se ubírá moje myšlení,“ říká Zahradil.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









