V boji o více než čtyři miliardy korun, které se ztratily v byznysu s pronájmem iPhonů prostřednictvím e-shopu Mamut spojeného se skupinou firem Vladimíra Kováře, přituhuje. Zatímco sám podnikatel tvrdí, že s krachem e-shopu nemá jeho skupina nic společného a nenese za něj zodpovědnost, přichází největší věřitelé – operátor T-Mobile a skupina J&T – s dokumenty, které naznačují něco jiného. Vyplývá z nich, že sám Kovář byl nejspíš přímo motivován, aby tržby e-shopu rostly, neboť z jejich objemu získával pravidelné odměny. Firmě také údajně radil, jak rozvíjet byznys.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









