Softwarová skupina Unicorn podnikatele Vladimíra Kováře, která v posledních týdnech řeší miliardový kolaps společnosti Mammoth, vydala před dvěma týdny ke kauze poprvé veřejné prohlášení. Tvrdí v něm, že s provozovatelem e-shopu není majetkově propojena, a nenese tudíž zodpovědnost za jeho podnikání a závazky. Dosud ale Unicorn tuto firmu vždy prezentoval jako součást skupiny.

„Skupina společností Unicorn, tvořená Unicorn, a. s., Unicorn Systems, a. s., Unicorn Solutions, a. s., a jejich dceřinými společnostmi, není majetkově propojena se společností Mammoth, s. r. o., ani nenese jakoukoliv zodpovědnost za aktivity a závazky Mammothu,“ stojí ve vyjádření na webových stránkách Unicornu. Skupina navíc ujišťuje, že všechny její společnosti budou dále dodávat produkty a služby klientům a partnerům a plnit své závazky.

Zbývá vám ještě 80 % článku
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Chcete vědět, co se děje v české a světové ekonomice? Co si o aktuálních trendech myslí lidé z byznysu, majitelé firem a jejich šéfové? Každý týden v pátek vám naši top autoři přinášejí výběr toho nejlepšího a pohled z byznysové strany. Odebírejte Byznys newsletter.