Nová továrna společnosti Remoska v Kopřivnici je zatím poloprázdná. V hale nyní běží zkušební provoz, ale do konce příštího roku by tu dělníci měli pracovat ve dvou směnách. Vedení podniku věří, že tou dobou už bude vyrábět ve velkém kuchyňské nádobí pro zavedené nadnárodní korporace. Z moderní linky nebudou sjíždět jen pečicí mísy s logem Remoska, ale převážně pánve, hrnce i elektrospotřebiče jiných známých značek.
„Očekáváme, že značka Remoska se bude na výrobě v tomto areálu podílet maximálně 30 procenty. Zbytek bude výroba pro cizí značky,“ říká Petr Vaněček, výkonný ředitel Remosky.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.





