Ministerstvo práce odsouvá plán na rušení některých poboček úřadů práce, o kterém Hospodářské noviny informovaly v červenci. Resort chce totiž počkat, jak se osvědčí digitalizace, která má ještě letos úředníky zbavit významné části agendy.
„Přehodnotili jsme to a k 1. lednu nebudeme rušit žádné pobočky, počkáme na výsledky digitalizace, která by měla nastat u dvou nejfrekventovanějších dávek v posledním čtvrtletí letošního roku,“ říká Karel Trpkoš, vrchní ředitel sekce informačních technologií ministerstva práce a pověřený generální ředitel Úřadu práce.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









