České inženýry stále řadím mezi elitu. I když jich bohužel statisticky ubývá, vidím v nich znalostní kapitál, vědecko-technický potenciál i tah na bránu. Alespoň takový pocit jsem získal nedávno na plastikářském veletrhu v italském Miláně. Diskutoval jsem zde s mnoha šéfy zahraničních firem a řada z nich pochvalně hodnotila kvality našich techniků. Mluvili o osobních zkušenostech a přesvědčení, že v Česku máme extrémně schopné lidi v technických profesích.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









