Nedoplatek za plyn nebo elektřinu umí nepříjemně překvapit, ale nedoplatek na daních je horší. Zvlášť když americký daňový ostříž vyčíslil takový nedoplatek za roky 2004 až 2013 Microsoftu na 29 miliard dolarů, v přepočtu asi 670 miliard korun. Nedoplatek představuje polovinu daní, které Microsoft v inkriminovaném období zaplatil.
Co se dočtete dál
- Proč má Microsoft platit.
- Jak se (ne)daří výrobcům osobních počítačů.
- Kdy má přijít na trh nové počítače s podporou umělé inteligence a kdy budou představeny nové Windows 12.
- Jaké byly parametry dosud největšího útoku DDoS v historii.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









