Jak vybudovat firmu, oslovit investora a uspět v nejvyšších patrech managementu? Nejen o byznysu, leadershipu a penězích bude celodenní konference Hospodářských novin TOP ženy Česka, která se uskuteční v úterý 19. března v galerii Dox.

V programu vystoupí 29 osobností formou rozhovorů, přednášek a diskusí, akce se koná pod záštitou vládní zmocněnkyně pro lidská práva Kláry Šimáčkové Laurenčíkové. Na obsahu se podílí nová vzdělávací platforma #HolkyzByznysu, která vznikla pod rukama zakladatelek vzdělávací platformy #HolkyzMarketingu. Součástí je také celodenní dětský koutek se třemi zónami pro různě velké děti. 

„Chceme platformu TOP ženy Česka, v níž už devatenáct let pod značkou Hospodářských novin oceňujeme nejvýznamnější ženy z byznysu, managementu i veřejné sféry, více otevřít všem, kteří chtějí sdílet zkušenosti a rozvíjet networking,“ uvedl šéfredaktor Hospodářských novin Jaroslav Mašek. V programu letos nechybí topmanažerky a majitelky firem, stejně jako investorky, marketérky či umělkyně. 

Vystoupí tak například Julia Bailey (Rudolfinum), Eva Lehečková (děkanka FF UK), Renata Mrázová (FNZ Group), Vanda Seidelová (Twigsee), nová šéfka Mastercard Jana Lvová, Denisa Havrdová (Papelot), Michaela Bakala a Anna Zemanová za nejen politický marketing, investor Jiří Hlavenka nebo dokumentaristka Hana Třeštíková a divadelní režisérka Daniela Špinar. Poslední vstupenky je možné koupit na webu www.Topzenyceska.cz