Ohlušující ticho. Přesně těmito slovy by se dalo shrnout, jak se aktuálně skoro nemluví o blížící se revoluční evropské regulaci, která již za půl roku začne dopadat na velké množství tuzemských firem. A nepůjde jen o velké a střední podniky, ty menší je budou v červnu příštího roku následovat.
Troufám si říct, že většina trhu o této regulaci neví, protože ze strany dotyčných úřadů a orgánů momentálně neprobíhá žádná osvěta. Velká část z těch firem, na které regulace dopadá, tedy nejspíš vůbec netuší, co se na ně žene.
Co se dočtete dál
- Na které firmy se vztahuje nové nařízení EU?
- Jaké s ním budou mít náklady?
- Proč se o této nové regulaci mluví tak málo?
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









