Do letadla nastupují novodobé máničky a partičky dívek, které mohou v outfitu promyšleném do sebemenšího detailu zamířit rovnou z letiště na divokou party. Lze docela bezpečně tipnout, kam se letí. Ibiza, perla Baleárů, přitahuje divoké mládí, pro které noc nikdy nekončí.

V posledních letech se ale její obraz přece jen trochu proměnil. Honosné vily si tu nakoupili finančníci i světové celebrity a z mnoha koutů ostrova se stávají luxusní oblasti s úchvatnými plážemi, čistým mořem a špičkovou španělskou gastronomií.

Rolls-Royce nevybral Ibizu pro představení své novinky náhodou. Podle jeho zástupců je to top trendy destinace posledních let, kam klienti automobilky vyrážejí na dovolenou a kde si kupují nemovitosti. A když „naše“ novinářská flotila sedmi vozů nejluxusnější značky světa pluje podél doků v přístavu v Santa Eulária des Riu, kde kotví nádherné drahé jachty, docela do sebe všechno zapadá.

Zbývá vám ještě 90 % článku

Co se dočtete dál

  • Co jsou nejmarkantnější změny na Series II?
První 2 měsíce předplatného za 40 Kč
  • První 2 měsíce za 40 Kč/měsíc, poté za 199 Kč měsíčně
  • Možnost kdykoliv zrušit
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Všechny články v audioverzi + playlist
Máte již předplatné?
Přihlásit se

Chcete vědět, co se děje v české a světové ekonomice? Co si o aktuálních trendech myslí lidé z byznysu, majitelé firem a jejich šéfové? Každý týden v pátek vám naši top autoři přinášejí výběr toho nejlepšího a pohled z byznysové strany. Odebírejte Byznys newsletter.