Kartičku pojištěnce a nabitý mobil. Stále častěji tak vypadá příprava na cestu k lékaři. Kromě vyšetření si pacienti chtějí odnést z ordinace také zdokumentování své návštěvy. Někteří se zeptají, zda si mohou rovnou zákrok natočit, jiní schovají zapnutý mobil do kapsy a nahrávají si alespoň rozhovor. Kdy je nahrávání oprávněné a v jakých případech může skončit u soudu?
Co se dočtete dál
- Proč si pacienti lékaře nahrávají.
- Kdy je to právně v pořádku a kdy to může být problém.
- Jaké opatření ministerstvo zdravotnictví chystá.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









