Po dálnici D1 kolem Brna se dá po skoro 21 měsících opět projet bez omezení. Silničáři v uplynulých dnech dodělali poslední dokončovací práce na přístavbě třetích pruhů mezi 194. a 196. kilometrem. A přes léto plánují vyřešit, jak dál s opravami této části dálnice. V předchozích dvou letech se totiž Brno i kvůli opravám stalo synonymem pro dlouhé kolony.
Co se dočtete dál
- Proč nové třetí pruhy budou jen pro odbočování.
- Jak plánují silničáři omezovat průjezd kolem Brna v příštích letech.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








