Babišova vláda systematicky likviduje strategickou komunikaci státu. Na Úřadu vlády skončil od 1. ledna odbor strategické komunikace, podobné kroky se dějí na ministerstvu zahraničí i v dalších úřadech. Budí to nadšení u představitelů a příznivců nové moci, kteří mluví o konci ideologické propagandy minulé vlády. Ve skutečnosti jde ale o krajně pochybný a potenciálně nebezpečný postup, který je dokonce i v rozporu s platnou strategií obrany země. A může pomoci nepřátelským mocnostem. Je to to nejhorší, co vláda zatím udělala.

Zbývá vám ještě 90 % článku

Co se dočtete dál

  • Co to vlastně je a jak funguje dobrá strategická komunikace.
  • Co dělal český Stratkom opravdu špatně a proč nebyl lepší.
  • Proč je likvidace Stratkomu přesto dárkem Andreje Babiše Rusku.
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se