Dotační program Nová zelená úsporám má přijít o peníze z emisních povolenek i o podíl z Modernizačního fondu. Podle prvního místopředsedy vlády a ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (ANO) je nutné přejít od přímé dotační podpory k té nepřímé. Co tím míní, řekl po pondělním jednání vlády.
Co se dočtete dál
- Kdo by podle Havlíčka neměl o podporu z programu přijít.
- Kdy má být o nastavení dotačního programu jasno.
- Na co mají jít peníze z emisních povolenek.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









