Dva byty na jedné z nejlepších adres v Česku získali jejich noví majitelé za podivných okolností. V Praze 1, kterou už dlouho ovládají občanští demokraté, je zprivatizovali lidé blízcí ODS. Zbylí nájemníci domu se přitom už léta marně pokoušejí o totéž.

Ale popořádku: Praha 1 už deset let privatizuje byty na luxusní adrese - v domě U Lužického semináře 114, tedy v těsném sousedství Karlova mostu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se