Dva byty na jedné z nejlepších adres v Česku získali jejich noví majitelé za podivných okolností. V Praze 1, kterou už dlouho ovládají občanští demokraté, je zprivatizovali lidé blízcí ODS. Zbylí nájemníci domu se přitom už léta marně pokoušejí o totéž.
Ale popořádku: Praha 1 už deset let privatizuje byty na luxusní adrese - v domě U Lužického semináře 114, tedy v těsném sousedství Karlova mostu.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











