Americkému finančnímu sektoru hrozí další poškození pověsti. Federální orgány provádějí rozsáhlé vyšetřování s cílem odhalit a potlačit stále častější zneužívání neveřejných informací na burzách, tedy insider trading.

Došlo už k prvním raziím v sídlech hedgeových fondů. Jde o fondy, které se snaží o vysoký výnos, například pomocí pákového efektu, i za cenu vyššího rizika. Zatím nepodléhají tak přísné regulaci jako ostatní fondy

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se