O webových hrozbách a stránkách s falešnými antiviry jsem psal nedávno a jaksi implicitně jsem měl ve svém příspěvku na mysli především uživatele používající Windows.

Marná sláva, počítačů s Windows je na světě nejvíc, a proto jsou také nejoblíbenějším cílem útočníků. Většina diskusí o bezpečnosti na internetu pak zákonitě obsahuje příspěvky zarytých fanoušků minoritních systémů, které tvrdí, že kdyby jejich systém používalo více lidí, byl by svět bez virů. To je samozřejmě naprostý omyl.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se