Přes pokračující dominanci dvou leteckých gigantů, Boeing a Airbus, se hlavně v segmentu dopravních letounů s kapacitou do 150 pasažérů rodí nová konkurence. Na otázky o rivalitě obou výrobců a o tom, jaké chyby při výrobě udělali odpovídá letecký publicista Martin Velek.
HN: Kdo je podle vás lepší: Boeing, či Airbus?
Je to podle toho, kterému marketingovému oddělení zrovna nasloucháte. Oba konkurenti zdůrazňují přednosti svého zboží, oba si zhruba stejně vymýšlejí, manipulují s fakty, oba využívají všechny, mnohdy i docela nepodstatné věci k tomu, aby prosazovali své zboží. Dělají to mnohdy neomaleně a velmi drsně, neboť je to boj o mnoho peněz.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



