Na lepší časy se hned tak nezablýskne... Mají naše firmy strategie, které obstojí? V podobném duchu jsme nedávno rozjímali nad pivem se spolužáky. Nějak rychle jsme se dostali od dovolených a ženských k pracovním tématům.
Příliš optimismu a sebedůvěry u stolu nevládlo. Udělali jsme, co jsme mohli. Recept na další pokles už budeme asi těžko hledat. Nemáme geniální stratégy, kteří by přišli s nějakými spásnými nápady. Trochu jsem zneklidněl.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



