Na lepší časy se hned tak nezablýskne... Mají naše firmy strategie, které obstojí? V podobném duchu jsme nedávno rozjímali nad pivem se spolužáky. Nějak rychle jsme se dostali od dovolených a ženských k pracovním tématům.

Příliš optimismu a sebedůvěry u stolu nevládlo. Udělali jsme, co jsme mohli. Recept na další pokles už budeme asi těžko hledat. Nemáme geniální stratégy, kteří by přišli s nějakými spásnými nápady. Trochu jsem zneklidněl.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se