Udržovat dobré vztahy se všemi stranami je součástí každé manažerské práce. Někdy se to trochu pejorativně nazývá politikou, nebo dokonce politikařením - jako dalším stupněm ve schopnosti neřešit podstatu, ale dělat na všechny co nejlepší dojem. Ať už to nazveme jakkoli, schopnost vycházet s druhými a dělat dojem, že jsme na jejich straně, nám může otevřít kdejaké dveře. Problémem je však také to, že ze stejných důvodů se nám časem zase tytéž dveře mohou rychle zavřít. A někdy i navždy. I zde platí, že všeho moc škodí.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se