Je to už dva a půl roku, co padla jeho vláda. "Trvalo mi skoro do letošního léta, než jsem se s tím úplně vyrovnal," přiznává expremiér a expředseda ODS Mirek Topolánek. Teď už je zase nabitý energií a diář má plný schůzek - prý stejně jako za premiérských dob. Rozhovor HN poskytl ve vlaku cestou z Ostravy, když se vracel z hokejového zápasu Dejdarova Olymp Teamu, kde už rok hraje. Působí uvolněně a spokojeně, hlaholí na celý vagon.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se