Je to už dva a půl roku, co padla jeho vláda. "Trvalo mi skoro do letošního léta, než jsem se s tím úplně vyrovnal," přiznává expremiér a expředseda ODS Mirek Topolánek. Teď už je zase nabitý energií a diář má plný schůzek - prý stejně jako za premiérských dob. Rozhovor HN poskytl ve vlaku cestou z Ostravy, když se vracel z hokejového zápasu Dejdarova Olymp Teamu, kde už rok hraje. Působí uvolněně a spokojeně, hlaholí na celý vagon.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



