Bývalý premiér a šéf ODS Mirek Topolánek začíná novou etapu života. Po několika měsících se letos v létě konečně otřepal se ze svého politického pádu. Zvedá hlavu a zvažuje, na co teď zaměří energii. Vrátil se k byznysu, učí na vysoké škole a jako nový šéf Teplárenského sdružení se stal lobbistou silné zájmové skupiny. "Vždycky mám chuť být první v tom, co dělám. Jen teď ještě nemám úplně jasno v tom, co z těch tří aktivit mě nejvíc pohltí," říká.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



