Bývalý premiér a šéf ODS Mirek Topolánek začíná novou etapu života. Po několika měsících se letos v létě konečně otřepal se ze svého politického pádu. Zvedá hlavu a zvažuje, na co teď zaměří energii. Vrátil se k byznysu, učí na vysoké škole a jako nový šéf Teplárenského sdružení se stal lobbistou silné zájmové skupiny. "Vždycky mám chuť být první v tom, co dělám. Jen teď ještě nemám úplně jasno v tom, co z těch tří aktivit mě nejvíc pohltí," říká.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se