Elektromobily byly dosud spíše na okraji zájmu Škody Auto. Její šéf Winfried Vahland ale nyní říká, že u prodejců by se první elektrické škodovky mohly objevit už v roce 2014. A to v případě minivozů Citigo.

Novým elektromobilem by měla být elektrická verze bratislavských trojčat Volkswagen Up!, Seat Mii a Škoda Citigo. Nepůjde tak o jedinečnou Škodu, ale stejný elektrický pohon by se měl objevit i u Seatu a Volkswagenu.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se