Diskuse o platech zaměstnanců patří ke koloritu ve většině firem. Obvykle probíhá tak, že zaměstnanci chtějí peněz víc a manažeři jim vysvětlují, že na to není. Tak to jde zpravidla stále dokola, až jedna strana buď ustoupí, nebo rezignuje.
Pojďme se však podívat na to, zda je výše platu skutečně tím hlavním, co nás v práci dělá šťastnými, a jaké důsledky může mít, pokud platí okřídlené: "O peníze jde vždy až na prvním místě."
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



