Diskuse o platech zaměstnanců patří ke koloritu ve většině firem. Obvykle probíhá tak, že zaměstnanci chtějí peněz víc a manažeři jim vysvětlují, že na to není. Tak to jde zpravidla stále dokola, až jedna strana buď ustoupí, nebo rezignuje.

Pojďme se však podívat na to, zda je výše platu skutečně tím hlavním, co nás v práci dělá šťastnými, a jaké důsledky může mít, pokud platí okřídlené: "O peníze jde vždy až na prvním místě."

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se