Druhy pohonů ovlivní mimo jiné rozhodnutí z Bruselu o přípustných emisních limitech, ale v neposlední řadě jsme to my sami, kdo může rozhodnout, především v otázce vlastnické.
V poslední době se také u nás stále více hovoří o trendu, který by se dal jednoduše shrnout do jediného slova: Nevlastnit. Ti, co mají plechového miláčka pro potěšení a vlastnictví auta považují za nedílnou součást svého image, by měli přestat číst. My ostatní, kteří auto používáme k dopravě z místa na místo, vlastnit automobil nepotřebujeme, máme ho, abychom byli mobilní. A právě mobilita jako služba je přesně to, proč si auta pořizujeme.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.



