Kvůli rozběhu výroby nové Fabie nabírá Škoda Auto 800 nových lidí.
Odboráři doufají, že díky tomu o něco zvolní tempo výroby. Na lince, na které se vyrábí právě Fabie, prý nestíhají.
I když se stará Fabia už neprodává a nová se ještě neprodává, výroba jede podle týdeníku Škodovácký odborář naplno. Je potřeba jednak dovyrobit objednané starší modely, a navíc vyrobit nějaké nové pro dealery. Nové auto vzniká každých 65 vteřin.
To je právě ta doba, na kterou se linka zastaví, aby pracovníci stihli udělat svou práci, než se opět o jeden vůz posune.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











