Kvůli rozběhu výroby nové Fabie nabírá Škoda Auto 800 nových lidí.

Odboráři doufají, že díky tomu o něco zvolní tempo výroby. Na lince, na které se vyrábí právě Fabie, prý nestíhají.

I když se stará Fabia už neprodává a nová se ještě neprodává, výroba jede podle týdeníku Škodovácký odborář naplno. Je potřeba jednak dovyrobit objednané starší modely, a navíc vyrobit nějaké nové pro dealery. Nové auto vzniká každých 65 vteřin.

To je právě ta doba, na kterou se linka zastaví, aby pracovníci stihli udělat svou práci, než se opět o jeden vůz posune.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se