Máme zde opět nový žebříček spokojenosti lékařů i pacientů, takže si lze udělat celkem jasnou představu, kde se lékaři naučili zdravit, jakou mají kde kuchyň a jak vaří a která nemocnice zjistila, že peníze personál rozhodně neurážejí, stejně jako dobré vztahy mezi lidmi. Existuje také žebříček finančního zdraví nemocnic, z něhož je patrné, kdo je jak zadlužen a kdo je schopen splácet závazky v reálném čase. Gratulace vítězům, čest poraženým (třeba se budou příště více snažit).

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se