Máme zde opět nový žebříček spokojenosti lékařů i pacientů, takže si lze udělat celkem jasnou představu, kde se lékaři naučili zdravit, jakou mají kde kuchyň a jak vaří a která nemocnice zjistila, že peníze personál rozhodně neurážejí, stejně jako dobré vztahy mezi lidmi. Existuje také žebříček finančního zdraví nemocnic, z něhož je patrné, kdo je jak zadlužen a kdo je schopen splácet závazky v reálném čase. Gratulace vítězům, čest poraženým (třeba se budou příště více snažit).
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











