Srbskou metropoli Bělehrad čeká dramatická proměna. Vláda vedená premiérem Aleksandrem Vučičem nedávno schválila projekt na výstavbu nové čtvrti u břehu řeky Sávy. Stojí za ním společnost Eagle Hills ze Spojených arabských emirátů. Ta za výstavbu luxusních budov zaplatí tři miliardy dolarů a další miliardu pak za výstavbu infrastruktury srbská vláda.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











