Majitelé restaurací a barů byli jedněmi z mála podnikatelů, kteří původně vítali vládní plán na zavedení elektronické evidence tržeb. Slibovali si od toho pročištění trhu od neférové konkurence.

Po středě jsou ale hospodští a hoteliéři na kabinet Bohuslava Sobotky, který on-line verzi registračních pokladen schválil, rozzlobení.

Vadí jim, že přísnější pravidla dopadnou jen na ně, resp. na prodejny a velkoobchody, ale například řemeslníci či stavební firmy se jim vyhnou.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se