Majitelé restaurací a barů byli jedněmi z mála podnikatelů, kteří původně vítali vládní plán na zavedení elektronické evidence tržeb. Slibovali si od toho pročištění trhu od neférové konkurence.
Po středě jsou ale hospodští a hoteliéři na kabinet Bohuslava Sobotky, který on-line verzi registračních pokladen schválil, rozzlobení.
Vadí jim, že přísnější pravidla dopadnou jen na ně, resp. na prodejny a velkoobchody, ale například řemeslníci či stavební firmy se jim vyhnou.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.











