Před několika lety patřila mediální společnost CME k největším hvězdám pražské burzy. V dobách vrcholné slávy na podzim roku 2007 se jedna její akcie prodávala za 2200 korun. Dnes je vlastník televize Nova investorským zlým snem. Před dvěma lety firma takřka zbankrotovala a včera bylo možné koupit její akcii na pražské burze za pouhou padesátikorunu. A pro menší akcionáře bude ještě hůř. Peníze z firmy inkasuje její hlavní akcionář a zároveň věřitel - firma Time Warner.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se