Ministerstvo životního prostředí chystá změny v programu Nová zelená úsporám, které žadatelům otevřou snadnější cestou k vylepšení bydlení.
Kromě rodinných domů se k ekologickým dotacím dostanou snadněji i majitelé bytových domů.
Hlavní změna spočívá v tom, že lidé si už nebudou muset hlídat, kdy ministerstvo vypíše konkrétní program - o peníze budou moci žádat kdykoliv.
Majitelům domů se letos a příští rok otevře snadnější cesta k vylepšení bydlení. Bude víc peněz na zelené dotace od státu, administrativní žádost k získání dotací bude jednodušší a bude možné žádat o příspěvek na více věcí.
Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Zaujal vás článek? Pošlete odkaz svým přátelům!
Tento článek je zamčený.
Na tomto místě můžete odemykat zamčené články přátelům, když si pořídíte
předplatné.
Vyberte způsob sdílení