Nejvyšší kontrolní úřad varoval, že kvůli chybám našich úřadů Česko zřejmě přijde o 105 miliard korun z fondů Evropské unie. Rázem se tak staneme nejhorší zemí EU ve schopnosti čerpat dotace. Vzápětí Bohuslav Sobotka uklidňoval veřejnost, že vláda dělá všechno pro to, aby se toto pesimistické očekávání nenaplnilo. To jsou ale od premiéra jen planá těšínská jablíčka.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








