Na Slovensku v současnosti probíhají jednání o tom, kdo získá místní pobočku ruské Sberbank. Ve hře o ni jsou nyní podle informací HN tři hlavní hráči − investiční skupiny Penta a J&T a bankovní dům ČSOB.

"Průběžně vyhodnocujeme každou nabídku na akvizici. Pokud nám bude některá nabídka vyhovovat finančně a bude v souladu s naší strategií, budeme na ni aktivně reagovat. Abychom se vyhnuli zbytečným spekulacím, nebudeme toto téma blíže komentovat," uvedla mluvčí slovenské ČSOB Zuzana Eliášová. Podrobnosti nechtěli sdělit ani zástupci Penty a J&T.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se