Na Slovensku v současnosti probíhají jednání o tom, kdo získá místní pobočku ruské Sberbank. Ve hře o ni jsou nyní podle informací HN tři hlavní hráči − investiční skupiny Penta a J&T a bankovní dům ČSOB.
"Průběžně vyhodnocujeme každou nabídku na akvizici. Pokud nám bude některá nabídka vyhovovat finančně a bude v souladu s naší strategií, budeme na ni aktivně reagovat. Abychom se vyhnuli zbytečným spekulacím, nebudeme toto téma blíže komentovat," uvedla mluvčí slovenské ČSOB Zuzana Eliášová. Podrobnosti nechtěli sdělit ani zástupci Penty a J&T.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.













