Zdanění hazardu se na poslední chvíli mění. Od příštího roku nebudou všechny hazardní firmy platit jednotnou pětadvacetiprocentní daň, jak ji chtělo ministerstvo financí Andreje Babiše (ANO), ale různě vysokou. Narychlo se na tom v pondělí shodla koalice.

Vydělají na tom velké sázkové společnosti jako Fortuna nebo Tipsport či loterijní monopol Sazka. Právě jich se bude týkat nižší daň.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se