Upřímně řečeno: rozhovor s Miroslavem Kalouskem, který vyšel v HN před čtrnácti dny, byl naživo dost frustrující zážitek. Vlastně žádný takový s Kalouskem ani nepamatuju, a to jsme jich za všechny ty roky dělali snad třicet.

Budoucí šéf TOP 09 neměl asi úplně nejlepší náladu, takže jen trochu nepříjemné, ale úplně očekávatelné, legitimní otázky, které by v lepších časech s přehledem zvládal s naučenou směsí ironie a vcelku snesitelné arogance, odbýval s podrážděnou agresivitou a řečmi o uplacených novinářích, až si člověk říkal, co se mu to stalo.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se