Ministerstvo dopravy se snaží zajistit, aby České dráhy nemusely platit 1,2 miliardy korun za to, že Škodě Transportation před lety včas nezaplatily za lokomotivy.

"Je to neuvěřitelné a nemravné," říká ministr dopravy Dan Ťok. Zdůrazňuje přitom, že Škoda dodala stroje s pětiletým zpožděním a naopak ona by měla platit penále či nabídnout slevu. "Stát nemůže být dojná kráva," zlobí se ministr.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se