Pražská TOP 09 se ve čtvrtek opět přiblížila k návratu do primátorského křesla v hlavním městě. Po ODS získala na svou stranu při vyjednávání o nové magistrátní vládě také Trojkoalici.

"Na koalici jsme schopní se domluvit. Když najdeme potřebný počet hlasů, máme zájem spolupracovat i v radě," potvrdil po čtvrtečním jednání Jan Wolf z Trojkoalice. Podle lídra uskupení Petra Štěpánka začne trojice stran už příští týden hledat další koaliční partnery.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se