Ruské sociální sítě mají nové téma, výroky předsedy státního úřadu pro turistiku Olega Safonova o tom, že Rusové vlastně vůbec nemusí jezdit na dovolenou k moři. Sám pan Safonov se vlastním doporučením příliš neřídí, což lidi štve o to víc. Možná to ale myslel dobře a chtěl ruským turistům osladit fakt, že na dovolenou nejspíš pojedou maximálně k babičce na vesnici.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se