Šedesátiny oslavil na romantické večeři s přítelkyní. Byli v Pálffyho paláci, kam prý vždycky chtěl jít, ale za pětadvacet let v Praze k tomu nenašel příležitost. Až teď. A nezklamalo ho to.
"Vyšli jsme po dlouhém schodišti do patra. Hostů bylo v restauraci velmi málo, obsluha se nám mohla plně věnovat. Víno bylo vynikající. A místnosti vévodil velký lustr, na kterém z dvaceti žárovek svítilo jen pět. Chtěl jsem si připomenout atmosféru Prahy z doby počátku 90. let, kdy jsem tu začínal žít. A to se povedlo!" říká.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.









