Šedesátiny oslavil na romantické večeři s přítelkyní. Byli v Pálffyho paláci, kam prý vždycky chtěl jít, ale za pětadvacet let v Praze k tomu nenašel příležitost. Až teď. A nezklamalo ho to.

"Vyšli jsme po dlouhém schodišti do patra. Hostů bylo v restauraci velmi málo, obsluha se nám mohla plně věnovat. Víno bylo vynikající. A místnosti vévodil velký lustr, na kterém z dvaceti žárovek svítilo jen pět. Chtěl jsem si připomenout atmosféru Prahy z doby počátku 90. let, kdy jsem tu začínal žít. A to se povedlo!" říká.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se