Minulý pátek přistál na stole Miloslava Kaly, prezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ), zdvořilý jednostránkový dopis. Přišel od manažerů realitního miliardáře Radovana Vítka, v jehož pražské budově úřad sídlí. Píší, že velmi stojí o prodloužení nájemní smlouvy − až do roku 2073.
A to navíc po celou dobu za stejných podmínek jako dnes. Tedy za 16,7 milionu ročně, které kontroloři platí za část devatenáctipodlažní prosklené budovy v atraktivní části pražských Holešovic.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








