Minulý pátek přistál na stole Miloslava Kaly, prezidenta Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ), zdvořilý jednostránkový dopis. Přišel od manažerů realitního miliardáře Radovana Vítka, v jehož pražské budově úřad sídlí. Píší, že velmi stojí o prodloužení nájemní smlouvy − až do roku 2073.

A to navíc po celou dobu za stejných podmínek jako dnes. Tedy za 16,7 milionu ročně, které kontroloři platí za část devatenáctipodlažní prosklené budovy v atraktivní části pražských Holešovic.

Zbývá vám ještě 90 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se