Zatímco před třemi lety pojišťovny a politici vytipovali nemocnici v Roudnici nad Labem jako zralou na zavření, dnes dobře prosperuje. A poloviční podíl v nemocnici chce nyní koupit skupina Penta.
Domácí rubriku Hospodářských novin najdete také na Twitteru.
Mluvčí Penty Ivo Mravinac zájem o roudnickou Podřipskou nemocnici potvrdil. "V současné době probíhají jednání s cílem ji získat," uvedl. Podle spolumajitele nemocnice Jakuba Zavorala, který chce svou polovinu prodat po sporech se společníkem Josefem Krajníkem, se jednání s Pentou chýlí k závěru. "Já jsem s tímto silným partnerem v podstatě na podmínkách odprodeje již dohodnutý, poslední kroky obchodu závisejí mimo jiné i na stanovisku mého společníka doktora Krajníka. Ten musí dát s prodejem mého podílu souhlas," řekl HN Zavoral. Kolik si za svou polovinu řekl, odmítl komentovat.
- Veškerý obsah HN.cz
- Mobilní aplikace
- Bez reklam
- Odemykejte obsah pro přátele
- Články v audioverzi + playlist
- Možnost kdykoliv zrušit
Přidejte si Hospodářské noviny
mezi své oblíbené tituly
na Google zprávách.








