Kdykoliv se na veřejnosti zjeví bývalý pražský primátor Pavel Bém, zmocní se mě několik pocitů: za prvé překvapení, jakou odvahu ten chlapík vlastně má. A za druhé taková ta divná tíseň, že by se nějakou děsivou shodou okolností mohl ještě vrátit a rozhodovat o tomhle městě a jeho penězích.

Jenže to už se nikdy nestane. Pavel Bém je z politiky jednou provždy pryč, takže když dneska rozjíždí svou sponzorovanou stránku na Facebooku nebo dává rozhovory, že by se olympiáda v Praze určitě vyplatila, vlastně to neznamená víc než takovou jednu draze zaplacenou vzpomínku. Takže nezapomínat, ale co už s tím po těch letech naděláme.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se