Mobilní operátoři v reakci na kritiku drahého mobilního internetu v Česku postupně představují upravené nabídky tarifů. Po Vodafonu a T-Mobilu se svým novým balíčkem nyní přišlo také O2. Od spotřebitelských organizací, které spolu s vládními politiky po zlevnění mobilních dat volají, ale nový tarif tohoto operátora příliš pochval nesklidil.

Bez televize tarif nezískáte

V případě O2 se spotřebitelským spolkům dTest a Telefonující.cz nezamlouvá nový tarif s názvem Spolu. Balíček je v základní verzi určen třem osobám, nejčastěji rodinám či drobným podnikům. Takové skupiny klientů v rámci tarifu získají tři až pět gigabytů mobilního internetu. Tedy mnohem více, než kolik zatím O2 zákazníkům dává u svého nejběžnějšího neomezeného tarifu s 1,5 GB dat za 749 korun měsíčně.

Zbývá vám ještě 80 % článku
Předplatné bez reklam první 2 měsíce za 80 Kč
  • Veškerý obsah HN.cz
  • Mobilní aplikace
  • Bez reklam
  • Odemykejte obsah pro přátele
  • Články v audioverzi + playlist
  • Možnost kdykoliv zrušit
Máte již předplatné? Přihlásit se